Witamy na stronie Parafii pw. św. Walentego w Konopiskach

"Jeśli nikt od Was nie wymaga, to Wy sami wymagajcie od siebie.."

Niedziela Miłosierdzia Bożego
07 kwietnia 2024

1. Dziś druga niedziela Wielkanocy, czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego. Trwamy w radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Dziś o godz. 15:00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Dziś po Mszach Świętych zbiórka do puszek na dzieła miłosierdzia w diecezji.

2. Dziękujemy paniom za posprzątanie naszej świątyni.

3. Jutro będziemy przeżywać uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która została przeniesiona z 25 marca. Jest to także Dzień Świętości Życia
i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

4. W poniedziałek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 18.40.

5. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla kandydatów do bierzmowania. W poniedziałek o godz. 17.00 dla klas 6 a w środę o godz. 17.00 dla klas 7 i 8.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

7. 16 kwietnia o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób pielgrzymujących do Rzymu – „Wiecznego Miasta”.

8. Przy wyjściu z Kościoła u lektorów i ministrantów zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.