Witamy na stronie Parafii pw. św. Walentego w Konopiskach

"Jeśli nikt od Was nie wymaga, to Wy sami wymagajcie od siebie.."

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
21 maja 2023

1. Dziś nabożeństwo majowe po Mszy Świętej o godz. 16.00.

2. Dziś również po Mszy Świętej o godz. 16.00 spotkanie do bierzmowania dla uczniów klas VIII.

3. Dziękujemy paniom za posprzątanie naszej świątyni.

4. W poniedziałek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 18.45.

5. Błogosławieństwo pól, modlitwa o urodzaje i nabożeństwo majowe odbędzie się we wtorek o godz. 17.00 Łaziec / 18.00 Wąsosz przy drodze / 19.00 Wąsosz za rzeką

6. Próby dla dzieci, które mają przystąpić do I Komunii Świętej we wtorek i czwartek o godz. 16.30.

7. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych prosimy o przygotowania kościoła i otoczenia kościoła na uroczystość pierwszokomunijne swoich dzieci.

8. W piątek, obchodzimy Dzień Mamy. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg powołał już do siebie.

9. W przyszłą niedzielę Uroczystość I Komunii Świętej o godz. 11.30. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych, dla rodziców, dla chrzestnych oraz najbliższej rodziny przed I Komunią Świętą w sobotę o godz. 9.00.

10. Zapraszamy codzienne po Mszy Świętej o godz. 18.00 na nabożeństwa majowe
z litanią loretańską.

11. Serdecznie zapraszamy młodzież na wyjazd na XXVII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych LEDNICA 2000, które odbędzie się w sobotę 3 czerwca.

12. Parafia organizuje wakacje z Bogiem w Zakopanem. W dniach od 12 do 16 sierpnia.

13. Przy wyjściu z Kościoła u lektorów i ministrantów zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.