"Nasza ojczyzna jest w niebie, stamtąd wyczekujemy jako Zbawcy naszego Pana, Jezusa Chrystusa"

(Flp 3,20)

Intencje mszalne parafii w Konopiskach

Intencje mszalne 11.01 - 17.01. 2021r.

Intencje Mszalne 11. 01. - 17. 01. 2021r.

 

Poniedziałek 11. 01 .2021              

700 † Mariannę Gorzelak od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk

 

1700 † Mirosława Urbańskiego od syna Adama z rodziną

 

1830 Msza Święta w intencji mieszkańców Aleksandrii I, Wygody

 

Wtorek 12. 01 .2021                   

700 † Andrzeja Hochuł od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk

 

1700 † Violettę Wójcicką od bratanków Damiana i Pauliny z Kamilem

 

1830 Msza Święta w intencji mieszkańców ul. Częstochowskiej, Źródlanej, Jodłowej, Świerkowej, Dębowej, Bukowej, Lipowej, Brzozowej

 

Środa 13. 01. 2021                            

700 Andrzeja Hochuł od żony Alicji

 

1700 † Ks. Sławomira Kaczmarka od rodziny Loch

         † Mariannę Gorzelak od wnuka Sławka z rodziną

         † Dorotę Ślusarczyk od Władysławy Ślusarczyk z synem

         † Tomasza Machała od kolegów i koleżanek z osiedla „Górki” w Konopiskach

         † Krzysztofa Dyla od siostry Magdaleny z córką Julią

         † Stanisława Nowaka od Nowaków i Norberczyków z Rększowic

         † Teresę Cierpiał od chrześniaka Łukasza

         † Grzegorza Kuzior od chrześniaka Pawła z rodziną

         † Zbyszka Dudka od Jurka z rodziną

         † Tadeusza Kołodziejczyka od KGW Leśniaki-Korzonek

         † Henrykę Strach od córek z rodzinami

         † Edwarda Kuzior od wnuczki Agnieszki z rodziną

         † Jadwigę Szymanek od syna Janusza

         †

 

1830 Msza Święta w intencji mieszkańców ul. Przemysłowej, Rolniczej, Różanej, Ogrodowej, Towarowej, Spacerowej, Wiosennej, Jesiennej, Letniej, Zielonej, Spółdzielczej, Włościańskiej, Stawowej, Skośnej

 

Czwartek 14.01.2021                                  

700 † Andrzeja Hochuł od córki Anny z rodziną

 

1700 † Aleksandra Urbańskiego od córki Magdaleny z rodziną

 

1830 Msza Święta w intencji mieszkańców ul. Śląskiej, Przejazdowej, Brylantowej, Szmaragdowej, Modrzewiowej, Sosnowej

 

Piątek 15.01.2021                              III piątek m-ca – Boże Miłosierdzie

700 † Andrzeja Hochuł od wnuka Dawida

 

1700 † Ks. Sławomira Kaczmarka od mieszkańców Sołectwa Korzonek-Leśniaki

         † Stanisława Nowaka od Stefana i Władysławy Loch

         † Teresę Cierpiał od rodziny Jugowiec

         † Grzegorza Kuzior od Anity Pietrzyk

         † Tadeusza Kołodziejczyka od Beaty i Kamila Janickich

         † Tadeusza Kołodziejczyka od Radnej, Rady Sołeckiej i Sołtysa z Korzonka

         † Józefa, Mariannę, Piotra Kromołowskich

         † Janinę, Stefana Kromołowskich, Agnieszkę Sobota

         † Edwarda Kuzior od Anity Pietrzyk

         † Jadwigę Szymanek od Joli Szymanek z Radkiem Radeckim

         † Dorotę Ślusarczyk od Janiny i Grzegorza Ciurów z dziećmi

 

1830 Msza Święta w intencji mieszkańców ul. Sportowej, Księżycowej, Kosmicznej, Kosmonautów, Mikołaja Kopernika, Gwiezdnej, Słonecznej, Jana Heweliusza, Jowisza, Marsjańskiej, Awicenny, Jurija Gagarina

 

Sobota 16.01.2021

700 † Andrzeja Hochuł od syna Adama z rodziną

 

1700 † Tadeusza Gomoluch od żony Barbary

 

1830 Msza Święta w intencji mieszkańców ul. Opolskiej, Polnej, Sosnowej, Leśnej

Niedziela 17.01.2021r.

2 Niedziela Zwykła

 

800 † Stefana Matyja od żony Janiny

 

1000   † Ks. Sławomira Kaczmarka od Elżbiety i Romana Mońka z rodziną

               † Marię Wójcik od rodziny Kościelniaków

               † Janusza Eljasińskiego 16 r. śm. od mamy

               † Mariannę Gorzelak od rodziny Banasiak

               † Dorotę Ślusarczyk od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolono-Wychowawczego nr. 5

               † Jarosława Błaszczyka od siostry Edyty z rodziną

               † Jadwigę Paczkowską od brata Czesława Paczkowskiego z rodziną

               † Urszulę Dawid 1 r. śm., Dianę Filipiak od koleżanek

               † Teresę Cierpiał od chrzestnej Bożeny z mężem

               † Zbyszka Dudka od cioci Jadzi z rodziną

               † Wiesławę Lara od Renaty i Krzysztofa Kamińskich

               † Mirosława Urbańskiego od siostry Ireny z rodziną

               † Violettę Wójcicką od rodziny Kulejów

               † Henrykę Strach od rodziny Chmielarz

               † Elżbietę Kamińską

               † Reginę Ulfik od chrześnicy Henryki z rodziną

              † Józefa Jarosza 7 r. śm.

               † Andrzeja Hochuł od Janiny i Mieczysława Zielińskich z rodziną

               † Edwarda Kuzior od sąsiadów Skuzów i Kotowiczów

               † Jadwigę Szymanek od wszystkich wnuczków

               † Martynę Bińkowski

               † Iwonę Kromołowską od matki chrzestnej

               † Marka Kościelniaka 7 r. śm.

               † Irenę Wolniak 1 r. śm.

              

              

 

 

1130 * Za parafian

 

 

1600 † Zbigniewa 21 r. śm., Bonifacego Grajcar, Barbarę, Zbigniewa, Tadeusza, Władysławę, Antoniego Kościelniaków

              † Danutę Gajczyk od Jolanty i Mieczysława Janików z Wygody

               † Marka Lecińskiego od brata Edwarda z rodziną

               † Iwonę Kromołowską od pracowników „Euromody”

               † Tadeusza Kołodziejczyka od Katarzyny i Marcina Kołaczyk z rodziną

               † Henryka, Zofię Bulę

               † Stefanię, Zygfryda Zaręba, Mariana Skrzypka r. śm. i o błogosławieństwo dla rodziny

              

              

              

 

900 † Stanisławę Badora od wnuka Roberta z rodziną