XIX Niedziela Zwykła
07 sierpnia 2022

1. Dziś w parafii przeżywamy odpust ku czci św. Wawrzyńca. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian oraz gości na wspólną odpustową modlitwę oraz udział w uroczystej Eucharystii o godz. 11.30, której przewodniczyć będzie ks. Dariusz Jończyk – nasz rodak. Ks. Dariuszowi z okazji Jubileuszu 25-lecia Święceń Kapłańskich życzymy Bożego Błogosławieństwa, obfitości darów Ducha Świętego i opieki Maryi, Matki Kapłanów.

2. Dziękujemy paniom za posprzątanie i przygotowanie naszej świątyni na uroczystość odpustową.

3. Dziś nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu o godz. 15.15, zmiana tajemnic różańcowych i adoracja odbędzie się w ramach sumy odpustowej.

4. W sobotę 13 sierpnia po Mszy Świętej o godz. 18.00 zostanie odprawione kolejne nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do udziału we Mszy Świętej i nabożeństwie.

5. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnego pielgrzymowania na Jasną Górę dnia 26 sierpnia. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisania się na listę do zakrystii. Przygotowaniem do naszej pielgrzymki będzie Wieczór Uwielbienia 25 sierpnia o godz. 18.30.

6. Trwa okres letniego wypoczynku. Odpoczywającym na wakacjach i urlopach oraz naszym gościom życzymy radości i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.

7. Przy wyjściu z Kościoła u lektorów i ministrantów zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.