"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie."

(J 11,25)

XIII Niedziela Zwykła
26 czerwiec 2022

1. Dziś na Mszy Świętej o godz. 16.00 ks. Arcybiskup Wacław Depo udzieli Sakramentu Bierzmowania kandydatom do bierzmowania. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. Młodzieży i rodzicom, którzy posprzątali kościół na dzisiejszą uroczystość bardzo serdecznie dziękujemy.

2. Dziś nie będzie nabożeństwa czerwcowego.

3. W poniedziałek o godz. 19.00 ognisko na rozpoczęcie wakacji dla dzieci ze scholki, kandydatów, ministrantów i lektorów oraz młodzieży z Oazy.

4. Kończy się czerwiec – miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Jezusa. Zapraszamy na ostatnie w tym miesiącu nabożeństwa czerwcowe po Mszy Świętej o godz. 18.00.

5. W środę, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00.

6. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek, pierwsza sobota i niedziela miesiąca. W piątek i sobotę również Msze Święte o godz. 7.00. Okazja do pierwszopiątkowej spowiedzi świętej od godz. 17:30. Chorych jak zawsze w I piątek miesiąca odwiedzać będziemy od godz. 9.30.

7. W czasie wakacji nie będzie Mszy Świętej o godz. 9.00 w kaplicy na Kopalni.

8. Przy wyjściu z Kościoła u lektorów i ministrantów zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.