BÓG nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych wszyscy bowiem dla Niego żyją

(Łk 20,38)

16 stycznia 2022
II Niedziela Zwykła

1. Dziś po Mszy Świętej o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

2. Również dziś ok godz. 16.30 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Konopisk oraz Konopielek.

3. Od 18 do 25 stycznia w Kościele obchodzimy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W tym czasie chrześcijanie różnych wyznań gromadzą się na wspólnych nabożeństwach, konferencjach i spotkaniach ekumenicznych. W ten sposób podejmują wysiłek, aby przezwyciężyć wszelkie podziały i doprowadzić do jedności wspólnoty wierzących w Chrystusa.

4. Przypominamy, że do 19 stycznia trwa zbiórka elektroodpadów, które można składać na parkingu przy cmentarzu.

5. W piątek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w sobotę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.

6. W piątek czcić będziemy Boże Miłosierdzie, zapraszamy na Mszę Świętą
i nabożeństwo o godz. 18.00.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej ok. godz. 16.30 odbędą się Jasełka w wykonaniu uczniów ze szkoły podstawowej im. Marii Konopnickiej w Jamkach-Korzonku.

8. W poniedziałek 24 stycznia o godz. 18.30 spotkanie do bierzmowania dla 6 i 7 klasy szkoły podstawowej.

9. W niedzielę 30 stycznia po Mszy Świętej o godz. 16.00 spotkanie do bierzmowania dla I klasy szkoły średniej i 8 klasy szkoły podstawowej.

10. Również w niedzielę 30 stycznia o godz. 17.30 w budynku plebani odbędzie się kolejne spotkanie wspólnoty rodzin naszej parafii.

11. Przy wyjściu z Kościoła u lektorów zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela” oraz kalendarza parafialnego.