XVI Niedziela Zwykła
18 lipca 2021

1. Dziękujemy Paniom za troskę, posprzątanie i przygotowanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę.

2. W przyszłą niedzielę wspomnienie św. Krzysztofa, będziemy modlili się za kierowców i podróżujących. Zachęcamy do odmawiania modlitwy przed każdą podróżą. Niech pod opieką patrona kierowców wszyscy szczęśliwie dotrą do celu podróży. Po Mszach Świętych błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone zostaną na samochody dla misjonarzy.

3. Przy wyjściu z Kościoła u lektorów i ministrantów zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.

4. Trwa okres letniego wypoczynku. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach
i urlopach oraz naszym gościom życzymy radości i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł: śp. Mieczysław Pijet