Witamy na stronie Parafii pw. św. Walentego w Konopiskach

"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie."

(J 11,25)

Poniedziałek 17.06.2024            wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego

 

1800 † Zofia Mercik od Eweliny i Mariusza Foltyńskich

       † Dawid Szymanek od Renaty z rodziną

 

Wtorek 18.06.2024                       

 

1800 † Kazimiera Lewandowska od koleżanek córki Ani

       † Natalia Marchewka od bratowej Genowefy Glińskiej oraz córek Dagmary i Aldony z mężem

 

Środa 19.06.2024                              

 

1800 † Lucyna Kosakowska od rodziny Kozłowskich i Barnatów

       † Henryk Kościelniak

 

Czwartek 20.06.2024                

 

1800 † Danuta, Bronisława, Michał Wysoccy, Alfons, Antonina Perłowscy, Andrzej Kozik, Władysława, Jan Pijet

       † Janina Kukuła r. śm.

 

Piątek 21.06.2024                                      III piątek m-ca

 

1630 Spowiedź Święta dla dzieci i młodzieży

 

1700 * Msza Święta na zakończenie roku szkolnego dla SP Łaźcu, Konopiskach, Kopalni i Korzonku

 

1800 † Witold Grzyb od rodziny Szymczaków z Boronowa

       † Dawid Szymanek od taty i sióstr

       † Bożena, Henryk Gorzelok od Teresy Kromołowskiej

 

 

Sobota 22.06.2024                                        

 

1715 Różaniec w intencji parafii

 

1800 * O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marii Podolskiej z racji urodzin

  

Niedziela 23.06.2024r.
XII Niedziela Zwykła

 

800 † Mirosława, Adam Kotowicz, Władysław, Genowefa, Rudolf, Barbara Kotowicz i zmarli z rodziny Ciurów i Kowalskich

 

 

1000 † Łukasz Kościelniak od mamy

       † Henryk, Janina, Andrzej Janik

       † Bronisława 25 r. śm., Józef Laszczyk

       † Jan Klama

       † Zofia Wierzbicka od Mieczysława i Jolanty Janik

       † Marian Stoparek od rodziny Chmielewskich

       † Jan 22 r. śm., Kazimiera 4 r. śm. Pyrkosz od dzieci z rodzinami

         † Władysław Kuśmierski od prawnuka Wojtka

         † Helena Kuśmierska od chrześnicy Ewy Płóciennik

         † Władysław, Antoni Ziora od córek z rodzinami

         † Jadwiga Ziemiańska od sióstr z rodzinami

         † Lucyna Kosakowska od córki Bożeny z mężem

         † Dawid Szymanek od Pracowników i Rady Rodziców SP w Jamkach-Korzonku

         † Dawid Gwizd od kuzynki Madzi z rodziną

         † Marianna 2 r. śm. Henryk Sosnowscy, Józef Klama od dzieci z rodzinami

         † Wanda Węglińska, Jan, Bronisława Kościelniak i zmarli z rodziny Kościelniaków, Pyrkoszów i Gorzelaków

         † Władysława, Jan, Tadeusz Pyrkosz od rodziny

         † Jan, Władysława Kozioł, Henryk Bazan, Sławomir, Antoni, Józefa Bazan, Andrzej Andryszczak

         † Irena 1 r. śm. Józef Jarosz od dzieci z rodzinami

         † Wacława Caban 4 r. śm. od córki Dagmary oraz wnuków Maksymiliana i Piotra

         † Mieczysław Gębuś

        †

 

 

1130 * O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Artura i Lucyny Broncel z okazji 30tej rocznicy Sakramentu Małżeństwa

 

 

1600 † Witold Grzyb od rodziny Kotasów

       † Krystyna 1 r. śm. Stefan Ganczarek

       † Ignacy, Wiesława Sosnowscy

       † Natalia Marchewka od syna Bogdana z żoną Katarzyną i synem Jakubem

       † Józef Brusz od sąsiadów z ul. Kopernika

       † Władysław Foks od córki Jadwigi z mężem Krzysztofem i synem Jarosławem

       † Krystyna Sławik od córki Marioli oraz wnuczek Anety i Patrycji z rodzinami

       †

       †

 

 

900 † Anna Nierobiś od wnuczki Doroty z mężem i dziećmi