Witamy na stronie Parafii pw. św. Walentego w Konopiskach

BÓG nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych wszyscy bowiem dla Niego żyją

(Łk 20,38)

Poniedziałek 04.12.2023             wspomnienie św. Barbary

1000 * O Boże błogosławieństwo dla górników i ich rodzin oraz o życie wieczne dla zmarłych górników

 

1800 † Jarosław Pijet, Czesław Boryczka, Janina Kruk, Genowefa Jarosz, Mariusz Brodziński, Marianna Kołodziejczyk, Wanda Klecha, Jarosław Jarosz, Walentyna Jarosz, Emilia Eljasińska, Tomasz Owczarek, Mieczysława Stachura, Tadeusz Jagusiak, Bogusław Chmielewski, Janusz Kosowski, Bogdan Kowalik od uczestników pogrzebu

  

Wtorek 05.12.2023                           

1800 † Andrzej, Tekla, Władysław Kozik, Antonina, Alfons Perłowscy, Danuta, Bronisława, Michał Wysoccy

       † Walentyna Jarosz od zakładu pogrzebowego „Oaza”

 

Środa 06.12.2023                                wspomnienie św. Mikołaja, biskupa

1800 † Tomasz Owczarek od wujka Władka z rodziną

       † Emilia Eljasińska od Władysławy Eljasińskiej z rodziną

       † Mirosława Wilk od siostrzeńca Darka z rodziną

       † Janusz Kosowski od rodziny Chrabowskich i Pilarskich

       † Bogusław Chmielewski od syna Mateusza Chmielewskiego z rodziną

       †

       †

 

Czwartek 07.12.2023                wspomnienie św. Ambrożego / I czwartek m-ca

700 † O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

 

1800 † Marianna Kołodziejczyk od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk

       † Wiesław Cwaliński 4 r. śm.

 

2000 Wieczór Uwielbienia

 

Piątek 08.12.2023                 Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

900 † Mieczysława Stachura od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk

 

1800 † Jarosław Jarosz od sąsiadów Dziubińskich

 

Sobota 09.12.2023    

 

1800 † Władysław, Zofia Badora, Irena, Marian Kowacz, Stanisław Skrobarczyk, Anna Urbańska, Mieczysław, Katarzyna Jagusiak

       † Tadeusz Jagusiak od kolegi Wiesława Marczaka z żoną i rodziną

       † Jadwiga Hauer od kuzynki Mirosławy z rodziną

 

 

Niedziela 10.12.2023r.
II Niedziela Adwentu

 

800 † Anna, Stefan, Roman, Danuta Klabisz, Mieczysław Zych

 

 

1000 † Tadeusz Kurzak 25 r. śm., Bronisława, Tadeusz Kurzak

       † Grzegorz Nalewajka od Władysława Kukuły z rodziną

       † Irena Jarosz od emerytowanych pracowników poczty w Konopiskach

       † Kazimierz Pijet 4 r. śm., Józef 20 r. śm., Marianna 9 r. śm. Konopa

       † Emilia Eljasińska od sąsiadów Cuglewskich z rodziną

       † Tadeusz Gomoluch 3 r. śm.

       † Mieczysław Jarząbek 10 r. śm. od córki Kasi z rodziną; Lucyna, Henryk Gajczyk

       † Henryk 8 r. śm., Tomasz 28 r. śm. i zmarli z rodziny Cierpiałów

       † Tadeusz Jagusiak od Eugeniusza Majdzika z rodziną

       † Mirosława Wilk od kuzynki Jadwigi z rodziną

       † Janusz Kosowski od rodziny Wójcickich z dziećmi i rodziny Kulejów

       † Bogusław Chmielewskich od Teresy Sobczyk z rodziną

       † Romuald Chalemski, Barbara, Zdzisław, Władysław Muś

       † Leokadia Cisowska od syna Bogusława z rodziną

       † Lucjan 15 r. śm., Edwarda Pyrkosz

       † Renata, Wojciech Golanowscy od rodziny Janowskich i Urbańskich

       † Genowefa, Wacław Jarosz od córki z mężem

       †

       †

 

1130 * Za parafian

 

 

1600 † Zofia, Ireneusz Korzonek

       † Roman Januszka 26 r. śm., Józefa, Antoni, Lucjan Kowal, Henryk Gorzelak, Kazimierz Minkina, Edmund Stark, Marianna, Roman, Jan Zachariasz, Józef Ludwik,

       † Mariusz Brodziński od rodziny Kijas z całą rodziną

       † Grażyna Adamus 1 r. śm., Cezary Klabisz, Helena, Marian Adamus, Czesława, Stanisław Klecha i zmarli z rodziny Adamusów, Klechów, Klabiszów

       † Stanisława 20 r. śm, Waldemar 20 r. śm. Mastalerz, Antoni, Waleria, Edmund Mastalerz

       †

       †

       †

       †

       †

 

 

 

900 † Dominik Parandyk od Marty i Marcina Kalinowskich z dziećmi

     † Zdzisław Jończyk 19 r. śm., Helena, Mieczysław, Ludwik Jończyk