Witamy na stronie Parafii pw. św. Walentego w Konopiskach

"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie."

(J 11,25)

Poniedziałek 20.11.2023             wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego

 

1800 † Genowefa Jarosz od Grażyny Muś z dziećmi

       † Tomasz Walentek od rodziny Myślinów i Ciekotów

       † Tadeusz Jagusiak od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk 

  

Wtorek 21.11.2023                           wspomnienie Ofiarowania NMP

 

1800 † Anna Duś od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk

       † Jarosław Jarosz od sąsiadki Marzeny z rodziną

       † Tadeusz Jagusiak od kolegów wędkarzy z Koła z Konopisk 

Środa 22.11.2023                                 wspomnienie św. Cecylii

 

1800 † Mateusz Jabłoński od rodziny Szwenglów

       † Walentyna Jarosz od synowej Zdzisławy z rodziną

       † Bogusław Chmielewski od rodziny Wolniak

       † Janusz Kosowski od żony Urszuli

       † Tadeusz Jagusiak od kolegów Leszka i Andrzeja z żonami 

       †

       †

 

Czwartek 23.11.2023       

 

1800 † Marianna Kołodziejczyk od rodziny Braszczyńskich

       † Tadeusz Jagusiak od byłych i obecnych kolegów i koleżanek z oddziału transportu

Piątek 24.11.2023    wspomnienie św. Andrzeja Dung-Laca i Towarzyszy

 

1800 † Halina 13 r. śm., Lech Żurek, Jan, Marianna Pawlik

       † Żaneta Leśniczek, Mariusz Ryszka

       † Tadeusz Jagusiak od Małgorzaty i Ryszard Szczerbak z rodzinami

Sobota 25.11.2023                     

 

1800 † Wanda Klecha od Sołtysa, Radnej i Rady Sołeckiej Sołectwa Korzonek-Leśniaki

        † Tadeusz Jagusiak od Lucyn Ociepa z rodziną 

 

Niedziela 26.11.2023r.
XXXIV Niedziela Zwykła

 

800 † Rozalia 10 r. śm., Józef 30 r. śm. Kołodziejczyk

 

 

1000 † Manfred Stadler 1 r. śm.

       † Irena Jarosz od Przewodniczącego Rady Gminy wraz z Radnymi Gminy Konopiska

       † Jadwiga Hauer od Jadwigi i Krzysztofa Jaroszów

       † Anna Kromołowska 2 r. śm. od męża i córek z wnukami

       † Tomasz Owczarek od Małgorzaty i Jarosław Grunt  

       † Emilia Eljasińska od rodziny Pleń

       † Mieczysława Stachura od Zofii i Teresy

       † Wiesława Błaszczyk 7 r. śm. od mamy Bronisławy, syna Dominika z żoną i dziećmi i syna Przemysława z rodziną

       † Anna, Antoni, Grzegorz Nalewajka

       † Monika Kamińska 6 r. śm.

       † Stanisława, Nowicka, Stanisław, Zofia, Grzegorz, Marian Kowalscy, Antoni, Maria Mikulscy

       † Mirosława Wilk od córki Magdaleny i syna Michała z rodzinami

       † Bogusław Chmielewski od mamy i siostry Agnieszki z rodziną

       † Irena 4 r. śm., Lucjan 22 r. śm. Gorzelak od córki i syna

       † Leokadia Trzepizur-Wrońska 1 r. śm. od syna Cezarego z rodziną

       †

       †

       †

 

 

1130 * Za parafian

 

 

 

1600 † Mariusz Brodzińki od rodziny Jaguś

       † Jarosław Jarosz od Honoraty Gidziela z rodziną

       † Tadeusz Jagusiak od Mariusza Aniśko i Pameli Ryś

       † Janusz Kosowski od córki Ilony z rodziną

       †

       †

       †

 

 

 

900 † Grzegorz Nalewajka od rodziny Staniszów

     † Dominik Parandyk od Marcina i Moniki Janusiak z dziećmi