Poniedziałek 05.06.2023 wspomnienie św. Bonifacego
1800 * Dziękczynna z prośbą o zdrowie
† Anna Markowska, Edwin Polaczkiewicz, Aneta Dziubińska, Kazimierz Kański, Halina Woszczyna, Kazimierz Barber, Henryk Kuś, Janina Kubiak, Urszula Kościelniak, Zofia Benduch, Mariusz Pacak, Adam Pyrkosz, Jadwiga Sławik, Andrzej Matyjaszczyk, Wanda Słodek, Anna Duś, Dominik Parandyk, Barbara Herba, Tadeusz Kocik, Edmund Kita, Krzysztof Kijas od uczestników pogrzebu
Wtorek 06.06.2023
1800 † Dusze w czyśćcu cierpiące
† Robert Musiał od Agnieszki i Mariusza Pijet
Środa 07.06.2023
1800 † Zygmunt Mesyasz od Marii Adamek
† Leszek Budzik od kolegów z pracy „Promitech”
† Andrzej Matyjaszczyk od PZOM Strach z Konopisk
† Dominik Parandyk od kolegi Łukasza Pastusińskiego z rodziną
† Barbara Herba od rodziny Kita i Sączek
† Edmund Kita od córki Anny z rodziną
† Krzysztof Kijas od brata Andrzeja z rodziną
†
†
Czwartek 08.06.2023 Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
800 † Urszula Kościelniak od Anny i Andrzeja Szopińskich z rodziną
1000 † Zofia Benduch od szwagierki Haliny z rodziną
† Adam Pyrkosz od rodziny Barańskich
† Andrzej Matyjaszczyk od Marii i Grzegorza Dyner
† Anna Duś od córki Wioletty
† Barbara Herba od Jadwigi Klama z rodziną
†
1430 * Ślub: Monika Synoradzka i Jakub Lach
1600 † Dominik Parandyk od siostry Patrycji z mężem Danielem i synem Oskarem
Piątek 09.06.2023
1800 † Grzegorz Nalewajka od biura rachunkowego przy GS Konopiska
† Edwin Polaczkiewicz od Hani Klimza
Sobota 10.06.2023
1200 * Ślub: Aida Stępniak i Jakub Mierzejewski
1800 † Halina Woszczyna od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk \
Niedziela 11.06.2023r.
X Niedziela Zwykła
800 † Antoni, Helena Kuśmierscy od dzieci z rodzinami
1000 † Janina, Henryk Janik od córek z rodzinami
† Andrzej Janik
† Magdalena Całusińska od Sławka i Uli Dzieciaszek z rodziną
† Witold Loch od kuzyna z Janusza z rodziną
† Kazimierz Mesyasz
† Leszek Budzik od wujostwa Joli i Mieczysława Janik
† Urszula Kościelniak od rodziny Konofalskich
† Robert Musiał od klasy 1A z wychowawcą i rodzicami
† Edwin Polaczkiewicz od Teresy Sobczyk z rodziną
† Zofia Benduch od szwagierki Janiny z rodziną
† Mariusz Pacak od rodziny Zwolińskich
† Zygmunt Mesyasz od siostry Heleny i chrześnicy Aureli z rodziną
† Adam Pyrkosz od chrzestnej Zofii Kotowicz z rodziną
† Halina Woszczyna od brata Andrzeja z córkami i rodzinami
† Wincenty, Antonina Kuśmierscy
† Anna Duś od wnuczki Ani z Hubertem
† Tadeusz Kocik od syna Marcina z rodziną
† Edmund Kita od córki Doroty z rodziną
† Krzysztof Kijas od syna Jarosława z żoną i synem Piotrem
† Adam Baor 3 r. śm. od żony i synów
† Janina, Kazimierz Baor, Władysława, Jan Rogacz
†
1130 * O Boże błogosławieństwo dla Antoniny Dzianok z racji 1 rocznicy urodzin
1600 † Anna Markowska od rodziny Dziubczyków i Chłondów
† Aneta Dziubińska od chrzestnego Bogdana z rodziną
† Andrzej Matyjaszczyk od Mariana Swat
† Zofia 10 r. śm., Marian Gajzner
† Dominik Parandyk od babci Gieni Parandyk
† Barbara Herba od wspólnoty Młodzi Duchem Konopiska
†
900 † Grzegorz Nalewajka od Kamila i Ewy Janusiak
† Wanda Słodek od Józefa Beleć