Witamy na stronie Parafii pw. św. Walentego w Konopiskach

"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie."

(J 11,25)

Poniedziałek 29.05.2023                     Święto NMP Matki Kościoła

 

1800 † Robert Musiał od Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Konopisk

      

 Wtorek 30.05.2023                            

 

1800 † Anna Markowska od Weroniki Bochenkiewicz i Artura Wiśniewskiego

       † Stanisław Strzębski od rodziny Kołodziejczyków

 

Środa 31.05.2023                                 Święto Nawiedzenia NMP

 

1800Zygmunt Mesyasz od swatów Ściebiorów

       † Urszula Kościelniak od Haliny Kościelniak z rodziną

       † Mariusz Pacak od koleżanek i kolegów sekcji tenisa stołowego

       † Adam Pyrkosz od Joanny Banasiak z rodziną

       † Andrzej Matyjaszczyk od swatki Basi z rodziną

       † Dominik Parandyk od Joanny i Marioli Jończyk z rodziną

       †

       †

      

    

Czwartek 01.06.2023                      Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana  /  I czwartek m-ca

 

700 * O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

 

1800 † Grzegorz Nalewajka od rodziny Marczaków z Aleksandrii

 

2000 * Wieczór Uwielbienia

 

Piątek 02.06.2023                                      I piątek m-ca

 

700 * Msza Święta wynagradzająca

 

1730 Spowiedź Święta

 

1800 † Leszek Budzik od Zarządu i Pracowników „Cema Service” w Myszkowie

 

Sobota 03.06.2023                                         I sobota m-ca

 

700 * Msza Święta wynagradzająca

 

1800 † Edwin Polaczkiewicz od wujka Tadka Sobczyk z rodziną

 

Niedziela 04.06.2023r.

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

 

800 † Urszula Kościelniak od rodziny Chmielewskich

 

1000 † Elżbieta Banasiak 1 r. śm. od córek

       † Magdalena Całusińska od Agnieszki Bugały z rodziną

       † Witold Loch od Beaty i Janusza Kaim z rodziną

       † Leszek Budzik od chrześniaka Piotra z rodziną

       † Robert Musiał od koleżanek Ani, Justyny, Izy, Agnieszki z rodzinami

       † Edwin Polaczkiewicz od sąsiadów Kłębowskich i Kręgiel

       † Aneta Dziubińska od rodziny Ciuk i Jakubczak

       † Halina Woszczyna od chrześnicy Aldony z mężem Robertem i siostry Dagmary z mamą Genowefą Glińską

       † Zofia Benduch od szwagierki Wiesławy z rodziną

       † Mariusz Pacak od kolegów z Kopalni z rodzinami

       † Adam Pyrkosz od rodziny Flaszewskich

       † Piotr Kita 3 r. śm., Władysława 19 r. śm., Bolesław Krupińscy

       † Edmund Kita od żony Barbary

       † Roman, Zofia, Zygmunt Hanisz, Wanda Węglińska, Jan, Bronisława Kościelniak, Tadeusz, Jan, Władysława, Aniela Pyrkosz, Władysław Wąchowa

       † Anna Duś od córki Urszuli z mężem

       † Tadeusz Kocik od żony Joaniny

       † Monika, Kazimierz Sobala od córek

       † Andrzej Matyjaszczyk od Bożeny Strach z dziećmi

       † Krzysztof Kijas od żony Wiesławy

       † Barbara Herba od syna Ryszarda z żoną i dziećmi

     †

       †

 

 

 

1130 * Rocznica I Komunii Świętej 

       * O Boże błogosławieństwo dla Wiktora Gradzik z okazji 1 rocznicy urodzin 

 

 

 

1600 † Anna Markowska od chrzestnej z rodziną

       † Zygmunt Mesyasz od Małgorzaty i Remigiusza Rędziniak

       † Wiesław Pyrkosz 6 r. śm., Helena, Stanisław Rokiccy, Halina, Feliks Pyrkosz

       † Dominik Parandyk od rodziców i siostry Emilki

       † Elżbieta, Antoni Chmielewscy i zmarli z rodziny Cierpiał

     †

       †

  

 

900 † Grzegorz Nalewajka od Marcina i Moniki Janusiak z rodziną

     † Wanda Słodek od Dzidzia Słaboń