Witamy na stronie Parafii pw. św. Walentego w Konopiskach

"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie."

(J 11,25)

Poniedziałek 22.05.2023        

 

1800 † Kazimierz Kołodziej od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk

       † Emanuel 4 r. śm., Czesław, Czesława Pierz, Walenty, Lucyna, Józef Leśniczek, Lucyna Cichoń, Lucyna Bielecka od rodziny Bieleckich i Jarczyńskich

 

Wtorek 23.05.2023                            

 

1800 † Robert Szwengiel od zakładu pogrzebowego „Arymateja”

       † Edwin Polaczkiewicz od Janiny i Franciszka Stefanowskich i Wiesława Banasiak

 

Środa 24.05.2023          Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

 

1800Anna Markowska od Ani, Daniela, Patrycji Wolniak

       † Leszek Budzik od koleżanek Kasi i Eweliny z rodziną

       † Kazimierz Barber od Grzegorza z rodziną

       † Mariusz Pacak od rodziny Sobańskich, Koazków i Bogusława Pacak

       † Adam Pyrkosz od swata Kazika z rodziną

       † Andrzej Matyjaszczyk od Zbyszka Kowalskiego z rodziną

       †

       †

       †

    

    

Czwartek 25.05.2023                                                

 

1800 † Grzegorz Nalewajka od Jolanty i Bogdana Lipowiczów z rodziną

       † Urszula Kościelniak od Góreckich i Grześkowiaków

 

Piątek 26.04.2023                            Wspomnienie św. Filipa Neri

 

1800 † Robert Musiał od rodziny Musików i Grudzińskich

 

Sobota 27.05.2023         

 

1800 † Henryk Kuś od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk

 

Niedziela 28.05.2023r.

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

 

800 † Zbigniew, Antoni, Łucja Wdowiak, Stanisław, Franciszka Bazan

 

1000 † Elżbieta Zębik i zmarli z rodziny Zębik

       † Bolesław Pustuł 4 r. śm.

       † Henryk Wolski od siostry Jadzi z rodziną

       † Magdalena Całusińska od Ewy i Andrzeja Dzieciaszek z rodziną

       † Witold Loch od rodziny Pijetów i Kubickich

       † Zygmunt Mesyasz od chrześniaka Wiesława z rodziną

       † Leszek Budzik od kolegów z wydziału transportu i oczyszczalni odlewni „CemaMestal” w Myszkowie

       † Urszula Kościelniak od Ryszarda, Krystyny Jarczyńskich i Teresy Popczyk

       † Edwin Polaczkiewicz od chrzestnej Jolanty Kowalik z rodziną

       † Aneta Dziubińska od rodziny Dróżdż i Caban

       † Halina Woszczyna od swatów Teresy i Emila Skrok z rodziną

       † Kazimierz Barber od Grażyny i Weroniki

       † Zofia Benduch od szwagierki Mirosławy z rodziną

       † Mariusz Pacak od Gabrysi Kowalik z rodziną

       † Bolesław Wilk r. śm., Bronisława, Kazimierz Wilk

       † Anna Duś od męża Mariana

       †

       †

 

 

 

1130 * Uroczystość I Komunii Świętej

 

 

 

 

1600 † Łucja, Antoni, Zbigniew Wdowiak, Franciszka, Stanisław Bazan

       † Zuzanna Jasiura od rodziców

       † Helena, Czesław, Tadeusz Trzepizur, Aneta, Franciszka, Jan, Stanisław Kawałek

       † Bronisława, Józef, Romualda, Lucjan, Wacław Ciura, Wanda, Witold Cywińscy

       † Kazimiera Ciuk 1 r. śm.

       † Stanisław 12 r. śm., Marianna Kadłubek, Zofia, Bronisław Kowalik

     † Tadeusz Dziubiński 11 r. śm. od żony Danieli i córki Renaty z Danielem

       † Dominik Parandyk od żony Martyny z synem Kubusiem i teściowej Bogusławy

       †

 

  

 

 

900 † Grzegorz Nalewajka od Barbary, Edmunda, Pawła Kotlarskich

     † Wanda Słodek od Marii Bronisz