Poniedziałek 26.09.2022 wspomnienie św. Kosmy i Damiana
1800 † Sebastian Mrowiec od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk
† Maciej Jerzowski od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk
Wtorek 27.09.2022 wspomnienie św. Wincentego a Paulo
1800 † Bożena Wąsowicz od całej rodziny Pyrkoszów
† Marcin Warwas od brata Jarosława z żoną i dziećmi
Środa 28.09.2022 wspomnienie św. Wacława
1800 † Grzegorz Ciura od rodziny Jabłońskich
† Henryk Wolski od rodziny Majchrzaków
† Janina Janik od bratowej Jadwigi Kościelniak z rodziną
† Stanisława Mrowiec od Marka Książek z rodziną
† Dawid Jabłoński od sąsiadów z bloku
† Helena Kuśmierska od wnuczki Marleny
†
†
Czwartek 29.09.2022 Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
1800 † Michał, Bronisława, Danuta Wysoccy, Władysława, Jan Pijet, Antonina, Alfons Perłowscy, Władysław, Tekla, Andrzej Kozik
Piątek 30.09.2022 wspomnienie św. Hieronima
1800 † Sebastian Mrowiec od rodziny Fornalik, Bożek, Łobacz
† Tadeusz Walentek od Karinki z rodziną
Sobota 01.10.2022 wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus / I sobota m-ca
700 Msza Święta Wynagradzająca
1400 Chrzest: Miłosz Klimczak
1720 Nabożeństwo Różańcowe
1800 † Andrzej, Józef Janik od rodziny Lenartowiczów
† Lucyna Imiołczyk 6 r. śm.
Niedziela 02.10.2022r.
XXVII Niedziela Zwykła
800 † Edward 28 r. śm., Janina, Waleria, Wincenty, Stefan Pytel, Włodzimierz Klecha
1000 † Renata Centkowska 3 r. śm.
† Cecylia, Jan Walentek, Barbara Musik, Genowefa, Lucjan Ściebior
† Zuzanna Owczarek od Oli z rodziną
† Marianna Sosnowska od rodziny Cierpiałów
† Bożena Wąsowicz od Jolanty i Zbigniewa Rogacz
† Zofia Cierpiał od rodziny Piotrowskich
† Grzegorz Ciura od szwagierki Lucyny z rodziną
† Henryk Wolski od rodziny Gondro
† Janina Janik od rodziny Flisztów
† Stanisława Mrowiec od wszystkich KŻR w parafii
† Marianna Jelonek od koleżanki Władysławy Ciekot z córkami
† Elżbieta Szymanek od sąsiadki Leokadii Seta
† Zdzisław Pyrzyna od syna Sławka z rodziną
† Zbigniew, Józef Matyszczak, Władysław Wdowiak
† Dawid Jabłoński od wujka Piotra z rodziną
† Jan 15 r. śm., Helena Pliszke, Józef, Wacława Woźniak
† Zenon Nonckiewicz od Dyrekcji, Pracowników Szkoły Podstawowej w Jamkach-Korzonku
†
†
†
1130 * Za parafian
1600 † Tomasz Walentek od Janka
† Ewa, Tadeusz Kołaczyk, Jan, Teresa Kuśmierscy
† Kazimierz Kołaczyk 3 r. śm. od żony Jolanty z dziećmi i wnukami
† Henryk Wolski od Pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Kopalni
† Cezary Mleczko od Leszka i Adama Konopa z rodziną
† Janina Gwizd od córki Kasi z rodziną
† Tadeusz Stanecki od córki Anny z mężem
† Marian 6 r. śm., Zdzisława Ciura od synów z rodzinami
† Przemysław, Krystyna, Sebastian Mrowiec od Barbary i Lidii z rodzinami
† Jan 6 r. śm., Weronika Godela
† Marianna Gorzelak od córki
†
†
900 † Zdzisław Zarzycki od kolegi Edmunda Kotlarskiego z żoną Barbarą i synem Pawłem