Witamy na stronie Parafii pw. św. Walentego w Konopiskach

"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie."

(J 11,25)

Poniedziałek 22.11.2021                           wspomnienie św. Cecylii

1800 † Jerzy Modławski od koleżanek córki zmarłego

       † Krzysztof Musik od chrześnicy z rodziną

 

Wtorek 23.11.2021             

1800 † Lech Kołodziejczyk od Marleny Kazubowskiej i Justyny Madej

         † Czesław Pierz od koleżanek i kolegów z Filharmonii;

            Czesława 4 r. śm., Emanuel Pierz

 

Środa 24.11.2021           wspomnienie świętych Andrzeja Dung-Laca i Towarzyszy

1800 † Ks. Sławomir Kaczmarek od rodziny Psipśińskich i Durów z Wierzchlasa

         † Halina 11r. śm., Lech Żurek, Jan, Marianna Pawlik

         † Anna Słodek od rodziny Banasiaków i Mazurów

         † Krzysztof Musik od kuzynki Jadzi z rodziną

         † Tadeusz Blukacz od siostry Heleny Nikorowskiej

         † Dariusz Górniak od rodziny Gruszczyńskich i Minkina

         † Stanisława Keler od rodziny Kosowskich z Kopalni

         † Mieczysław Dziewierczak od szwagra Zbigniewa Musiał z żoną Gabrielą

         † Stanisława Muc od siostry Kazi z rodziną

         † Władysław Banasiak od żony Stanisławy

         † Katarzyna Jagusiak od córki Urszuli z mężem

         †

 

Czwartek 25.11.2021               

1800 † Marianna Ślusarczyk od całej rodziny Glińskich

         † Damian Katryniok od całej załogi PSS Społem

 

Piątek 26.11.2021                               

1800 † Jerzy Modławski od siostry Wacławy z rodziną

         † Marianna Pyrkosz od zakładu pogrzebowego „Oaza”

         † Dariusz Górniak od rodziny Kluźniak

 

Sobota 27.11.2021                        

1800 † Czesław Pierz od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk

         † Damian Katryniok od Alicji i Andrzeja Hochuł

 

 

 

Niedziela 28.11.2021r.

I Niedziela Adwentu

 

800 † Ks. Sławomir Kaczmarek od Jadwigi i Krzysztofa Jarczyńskich z rodziną

 

1000    † Edmund Jelonek od córki Doroty z mężem

         † Stanisław Seta 28 r. śm.

         † Mirosław Urbański 1 r. śm.

         † Wiktoria Mercik 59 r. śm., Bogusław Herba 27 r. śm.

         † Wojciech Korwin Szymanowski 93 r. śm.

         † Robert Wiśniewski od sąsiadów z ul. Lipowej i Brzozowej

         † Andrzej, Henryk Janik, Wawrzyniec, Marianna Kościelniak

         † Lech Kołodziejczyk od rodziny Boguszów

         † Zenon Tomżyński od rodziny Szyjów

         † Piotr Huras, Danuta Kus, Stanisław, Walenty Widła

         † Krzysztof Musik od rodziny Górniaków i Iwanickich

         † Wiesława Błaszczyk 5 r. śm. od syna Dominika z rodziną

         † Damian Katryniok od klasy 7 z rodzicami ze Szkoły Podstawowej w Jamkach -Korzonku

         † Marianna Pyrkosz od Haliny Pyrkosz z rodziną

         † Monika Kamińska 4 r. śm. od syna Macieja

         † Tadeusz Blukacz od Iwony Waśkiewicz z rodziną

         † Dariusz Górniak od rodziny Kaim i Adamus

         † Stanisława Keler od wnuka Jarosława z rodziną

         † Mieczysław Dziewierczak od chrześniaka Dawida Musiał z Pauliną

         † Stanisława Muc od chrześnicy Ani z rodziną

         † Lucjan 24 r. śm., Cecylia, Maria, Stanisław i zmarli z rodziny Kosarga, Weronika, Stanisław Lepiarz, Bronisław Ściubidło

       †

         †

         †

 

 

1130 * O Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty Sieradzkiej i Szymona Wnuk z okazji Chrztu Świętego

        

 

 

1600    † Daniel Kozik od rodziny Lelit i Krupa

       † Genowefa Janowska od Rady Sołeckiej, Radnej i Sołtysa wsi Korzonek – Leśniaki

         † Zenon Bota od Patryka z rodziną

         † Katarzyna Jagusiak od syna Leszka z żoną

         † Władysław Banasiak od córki Anny z mężem i dziećmi

         †

         †

      

 

900 † Krystyna Ankowska od KŻR w Kopalni

       † Anna Słodek od rodziny Janusiaków