Gratulujemy naszym MINISTRANTOM w składzie: Ciechanowski Igor, Cierpiał Leon, Cierpiał Mateusz, Furman Krystian, Górka Erwin, Hak Szymon, Janusiak Wojciech, Jończyk Tymon, Kluźniak Miłosz, Kokot Franciszek, Kowal Wiktor, Lamch Marcin, Zubkiewicz Wojciech.
Zwyciężyli w Turnieju Liturgicznej Służby Ołtarza Archidiecezji Częstochowskiej.
Okazali się najlepszą drużyną w całej naszej Archidiecezji i w ten sposób będą reprezentować naszą diecezję po raz drugi na Mistrzostwach Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Gnieźnie w dniach od 28 do 30 czerwca.
Krystian Furman został najlepszym strzelcem turnieju a Miłosz Kluźniak najlepszym zawodnikiem turnieju.
Serdecznie gratulujemy.
