"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie."

(J 11,25)

Dobiega końca dzień. Słońce niechętnie chowa się za horyzontem. Zebraliśmy się pod kościołem, aby po raz kolejny odprawić Drogę Krzyżową na terenie gminy. Kolejne stacje rozmieszczono w tym roku wzdłuż ulicy Częstochowskiej, aż do skrzyżowania na Wygodzie. Droga może i długa, ale wspaniała pogoda i odpowiednia organizacja pozwala nam niepostrzeżenie odprawić nabożeństwo. Strażacy jak zawsze kierują ruchem abyśmy mogli się spokojnie i bezpiecznie modlić. Wszyscy w skupieniu docieramy już po zmroku do Kościoła.
Podziękowania od Księdza Proboszcza dla wszystkich którzy uczestniczyli w dzisiejszej Drodze Krzyżowej oraz dla strażaków którzy zadbali o nasze bezpieczeństwo.

parafianin