Witamy na stronie Parafii pw. św. Walentego w Konopiskach

BÓG nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych wszyscy bowiem dla Niego żyją

(Łk 20,38)

Zaraz na początku chcemy podziękować wszystkim którzy wzięli udział w naszej sondzie. Od 6 maja do 23 maja w sondzie wzięło udział 30 osób.

Wśród wyników wszystkie opcje znalazły wśród Państwa swoich zwolenników. Tak więc większości głosujących - 25 głosów na 30 - nowa szata strony się podoba. Napawa nas to ogromnym zadowoleniem, gdy widzimy że praca którą wkładamy w tą stronę nie idzie na marne.

Kontynuując podsumowanie - po dwa głosy dostały opcje niezadowolonych z wyglądu strony, jak i chcących coś na niej zmienić. I takie osoby szczególnie prosimy o kontakt poprzez e-mail lub przez formularz dostępny na naszej stronie. Chcielibyśmy, aby strona dostarczała informacji o parafii potrzebnych wszystkim i wszystkie głosy które pomogą nam prowadzić stronę zgodnie z waszymi oczekiwaniami - przyjmiemy z zadowoleniem.

I na koniec pozostał jeszcze jeden głos, komuś podobała sie stara wersja naszej strony. Ten głos przyjęliśmy z "łezką w oku", ponieważ to na tej wczesniejszej wersji strony dopiero uczyliśmy się tworzenia stron internetowych. Był to czas gdy każdy dołożony akapit, każde dołożone zdjęcie cieszyło nas szczególnie. Zadowoleni byliśmy zwłaszcza gdy widzieliśmy, że ludzie odwiedzają naszą stronę szukając informacji z życia parafii. Jednak zwiekszająca się pojemność strony oraz potrzeba prostej edycji strony spowodowała, że musieliśmy zmienić zarządzanie stroną i dlatego strona ma teraz taki wygląd oraz układ.

Podsumowując - cieszymy sie pozytywnego wyniku sondy i oczekujemy na kontakt z nami w sprawie prowadzenia strony. Wszystkie informacje które dostajemy poddajemy dyskusji razem z księżami.

Na podany e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. można dosyłać nam materiały które moglibyśmy wykorzystać w artykułach.

Szczęść Boże

parafianin