"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie."

(J 11,25)

Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie Panu.

W świętą Noc Bożego Narodzenia, rozbrzmiewa radosny śpiew:
"Dziś się narodził Chrystus Pan, Zbawiciel."
Ten śpiew płynie dla tych, którzy czuwają przy żłóbku Zbawiciela.

Strona

Do takich czuwających należy tak wielu naszych parafian, którzy nieustannie niosą dar naszej wiary w obecność Boga pośród swego ludu.

My duszpasterze czujemy potrzebę do przekazania serdecznych, ciepłych słów wdzięczności za wspólną modlitwę coniedzielną oraz podczas różnych uroczystości. Bogu i ludziom pragniemy okazać wdzięczność za wszelką dobroć i troskę o naszą świątynię, która jest chlubą całej wspólnoty.

Niech Chrystus, który narodził się dla każdego z nas, przynosi naszym sercom Pokój i Miłość oraz napełnia nas żywą Wiarą.

Pochylając się nad żłóbkiem, w którym spoczywa Dziecię Jezus, życzymy zdrowia, nadziei która zawieść nie może, radosnych świąt Bożego Narodzenia i wytrwałości w codziennym życiu.

Niech nowonarodzony Zbawiciel Świata obdarza nas swoim błogosławieństwem w Nowym Roku.

Wasi duszpasterze

Pasterka w Konopiskach o godz. 24.00.