Czcigodni Parafianie!

Na święta Bożego Narodzenia prosimy przyjąć od Księży z Parafii Św. Walentego najlepsze życzenia.
Życzymy świąt przepełnionych miłością, troską bliskich nam ludzi i nadzieją na dobre chwile w nowym 2022 roku.
Bóg staje się człowiekiem i przez to, uczy nas, że najważniejsza jest miłość. Tworząc w rodzinie wspólnotę przyjaźni i miłości możemy każdego dnia doświadczać mądrości słów Matki Teresy z Kalkuty: „zawsze ilekroć pozwolisz, aby Bóg pokochał innych przez ciebie, zawsze wtedy jest Boże Narodzenie”.
Niech Bóg rodzi się w naszych sercach!
                                                                                                          Księża z Parafii św. Walentego w Konopiskach