"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie."

(J 11,25)

Losowe zdjęcie z galerii

Ogłoszenia parafii w Konopiskach

Ogłoszenia duszpasterskie XXIX Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie
XXIX Niedziela Zwykła
20 października 2019


1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Będziemy modlić się w intencjach misji i misjonarzy na całym świecie. Jeszcze wielu ludzi nie słyszało o Ewangelii, czyli o dobrej nowinie o Jezusie – Zbawicielu świata. Dzisiaj teren działalności misyjnej to również nasz kontynent. Prosimy o misjonarzy w naszych zlaicyzowanych środowiskach. Za tydzień zbiórka do puszek przed kościołem na misje „Ad gentes".

2. Dziś natomiast po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia". Pieniądze te przeznaczone są na stypendia dla młodzieży z ubogich i wielodzietnych rodzin naszej Ojczyzny.

3. Nabożeństwo różańcowe dziś o godz. 15.15. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian. Za nami już 3 tygodnie modlitwy różańcowej. Dziękujemy wszystkim, którzy gorliwie uczestniczą w codziennym różańcu - dzieciom, młodzieży, dorosłym i zapraszamy pozostałych do tej pięknej modlitwy. Nabożeństwa w tym tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 17:20. W sobotę natomiast ze względu na Bal Wszystkich Świętych nabożeństwo różańcowe po Mszy Świętej o godz. 7.00. Nabożeństwo różańcowe dla pracujących we wtorek i czwartek o godz. 19.00. Młodzieży przygotowujące się do bierzmowania i dzieciom z klasy III SP przypominamy o obowiązku uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych jako formie przygotowania do sakramentu Bierzmowania i Komunii Świętej.

4. Dzisiaj odbywa się liczenie wiernych w kościołach w Polsce. Nie dziwmy się zatem, że ministranci będą uważnie przyglądać się wszystkim wychodzącym ze świątyni.

5. Wczoraj odbył się egzamin do bierzmowania bardzo dziękuję młodzieży za przygotowanie się a rodzicom za obecność, która była wyrazem waszej troski drodzy rodzice o życie religijne waszych dzieci. Próby przed bierzmowaniem dla młodzieży w poniedziałek i środę o godz. 19.00. Prosimy aby niezwłocznie skontaktowały się z nami osoby, które uczestniczyły w przygotowaniu do bierzmowania w tak zwanej grupie osób które nie przyjęły sakramentu bierzmowania z różnych powodów a chciały to teraz uczynić.

6. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej oraz do osobistego sięgania do duchowego dziedzictwa świętego papieża.

7. W piątek o godz. 15.30 w budynku, gdzie mieści się kancelaria parafialna odbędzie się spotkanie Oazy Dzieci Bożych w naszej parafii. Wspólnota ta jest skierowana dla dzieci od klasy II do V SP. Natomiast Oaza dla młodzieży starszej o godz. 18.00.

8. W sobotę bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w „Balu wszystkich Świętych", który organizuje młodzież naszej parafii. W tym roku wydarzenie to rozpoczynamy od Mszy Świętej o godz. 16.30 w kościele. Następnie wspólnie razem przejdziemy do sali OSP w Konopiskach gdzie rozpocznie się bal. Podczas balu odbędzie się konkurs na najładniejsze przebranie za świętego i świętą balu oraz wiele innych konkursów przygotowanych przez młodzież. W konkursie pod uwagę brane będą stroje wykonane własnoręcznie. Najładniejszy święty i najładniejsza święta balu otrzyma deskorolkę elektryczną. Dla wszystkich dzieci będą upominki i pizza. Dlatego do czwartku ze względów logistycznych prosimy o zgłaszanie dzieci, które będą brały udział w balu. Jeśli ktoś chciałby włączyć się w organizację balu poprze upieczenie ciasta dla dzieci to prosimy o informację do wtorku.

9. W sobotę o godzinie 10.00 zbiórka kandydatów, ministrantów i lektorów. Najbardziej gorliwymi ministrantami w minionym miesiącu byli: I miejsce: Bartek Kopyt, II miejsce: Oliwier Kulej, III miejsce: Tomek Latoszek. Dziękujemy w sposób szczególny tym wszystkim ministrantom i lektorom, którzy dbają w ciągu tygodnia o swoje dyżury oraz całej służbie liturgicznej za posługę przy ołtarzu.

10. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

11. Powoli przygotowujemy się do Uroczystości Wszystkich Świętych. Porządkujmy groby naszych bliskich. Pamiętajmy o modlitwie wypominek za naszych zmarłych.

12. Jak już pewnie zauważyliście na cmentarzu robiona jest elektroniczna inwentaryzacja cmentarza stąd na pomnikach pojawiły się oznaczenia sektorów i numery kwater a także tabliczki z informacją o wolnym lub zajętym miejscu. Prosimy aby nie usuwać tych oznaczeń a jeśli pojawiły się jakieś niezgodności prosimy o kontakt z kancelarią parafialną.

13. Gmina Konopiska informuję, że w związku z organizacją biegu „Szybka Piątka w Konopiskach" 27 października 2019 roku w godzinach od 11.30 do 12.30 będzie zamknięta droga w miejscowości Jamki oraz Kowale. Za utrudnienia przepraszamy.

14. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela" i naszej parafialnej gazetki „św. Walenty".

15. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Grzegorza Gajzner, śp. Henryka Jeziorskiego Wieczny odpoczynek...

Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie
XXVIII Niedziela Zwykła
13 października 2019
1.Dziś Kościół w Polsce obchodzi XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!”. Na Mszy Świętej o godz. 11.30 wystąpi przed nami młodzież ze Szkoły Podstawowej w Łaźcu, która przygotowała dla nas przedstawienie o św. Janie Pawle II. Przez cały dzień po Mszach Świętych można zakupić kremówki w cenie 4zł i w ten sposób zebrane pieniądze będą przeznaczone na wycieczkę dla dzieci i młodzież. Z każdą kremówką ale i nie tylko zachęcamy do zabrania ze sobą cytatów św. Jana Pawła II by przypomnieć sobie nauczanie naszego wielkiego rodaka. Natomiast w przyszłą niedzielę przeprowadzimy zbiórkę ofiar na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
2.Dziś po Mszy Świętej o godz. 16.00 nabożeństwo fatimskie wraz z różańcem. Dlatego też o godzinie 15.15 nie ma różańca (proszę o tym pamiętać). 
3.Jutro czyli w poniedziałek bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo św. Walentego naszego patrona. Msza Świętą o świętym Walentym a po Mszy Świętej litania do naszego patrona. Święty Walenty jest patronem nie tylko zakochanych ale przede wszystkim na początku czczony był jako patron chorych. Wielu w naszych rodzinach boryka się z różnymi chorobami; chciejmy więc przez wstawiennictwo św. Walentego wypraszać dla nich wszystkich łaskę uzdrowienia. 
4.W poniedziałek obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze myśli kierujemy w stronę nauczycieli, katechetów i wychowawców. Otoczmy ich naszymi modlitwami.
5.W poniedziałek od godziny 8.00 w kancelarii parafialnej przyjmujemy intencję na 2020 rok. 
6.We wtorek ostatnie spotkanie przed pielgrzymką do Ziemi Świętej o godz. 20.00. Prosimy o wpłatę ostatniej raty oraz 140 USD.
7.Serdeczną myślą i modlitwą otaczamy rodziny przeżywające cierpienie z powodu utraty dziecka poczętego. Rodziny te zapraszamy do wspólnej modlitwy we wtorek w sanktuarium św. Józefa w Częstochowie. Szczegółowe informacje na plakacie. 
8.W piątek 19 października przeżywać będziemy trzeci piątek miesiąca, czcić będziemy Boże Miłosierdzie. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 a po Mszy św. będziemy się modlić Koronką do Bożego Miłosierdzia. W tym dniu przypada święto św. Łukasza, Ewangelisty, zapraszamy do modlitwy w intencjach pracowników służby zdrowia. Pamiętajmy również w swoich modlitwach o ks. Łukaszu Sakowskim w dniu jego imienin.
9.W piątek o godz. 15.30 w budynku, gdzie mieści się kancelaria parafialna odbędzie się spotkanie Oazy Dzieci Bożych w naszej parafii. Wspólnota ta jest skierowana dla dzieci od klasy II do V SP.  Natomiast Oaza dla młodzieży starszej o godz. 18.00. 
10. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny, który w tym roku będzie miał szczególny wymiar z racji trwającego nadzwyczajnego miesiąca misyjnego. Przeprowadzimy zbiórkę ofiar na wsparcie dzieła misyjnego Kościoła.
11.W niedzielę za dwa tygodnie 27 października po Mszy Świętej o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. 
12. Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty od godz. 17:20. Dodatkowe nabożeństwo różańcowe dla pracujących we wtorek i czwartek o godz. 19.00. Młodzieży przygotowujące się do bierzmowania i dzieciom z klasy III SP przypominamy o obowiązku uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych jako formie przygotowania do sakramentu Bierzmowania i Komunii Świętej
13. Ze względu na nabożeństwo różańcowe zostają zmienione godziny kancelarii parafialnej. Kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku do czwartku pół godziny po zakończeniu Mszy Świętej natomiast w piątek i sobotę od godz. 8.00 do 9.00. 
14. Bardzo serdecznie zapraszamy na „Bal wszystkich Świętych”. Zapisy w kancelarii i zakrystii.  
15. Powoli przygotowujemy się do Uroczystości Wszystkich Świętych. Porządkujmy groby naszych bliskich. Pamiętajmy o modlitwie wypominek za naszych zmarłych. Wypominki roczne ok. 40zł od jednej osoby, wypominki oktawalne i jednorazowe za dobrowolną ofiarę. Kartki do wypisywania są na stolikach przy wejściu. 
16. Bierzmowanie dla tych, którzy ukończyli 3 lata formacji w naszej parafii odbędzie się 3 listopada o godz. 17.30. Egzamin do bierzmowania dla młodzieży odbędzie się 19 października o godz. 10.00. (Uwaga zmiana godziny!!!) Młodzież na egzamin przychodzi wraz z rodzicami i przynosi ze sobą zaświadczenie ze szkoły średniej, że uczestniczy w lekcjach religii oraz pozostałe rzeczy o których była mowa na spotkaniu do bierzmowania. 
17. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela” i naszej parafialnej gazetki „św. Walenty”
18. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Alfredę Szwengiel Wieczny odpoczynek...

Ogłoszenia duszpasterskie XXVII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie
XXVII Niedziela Zwykła
06 października 2019

1. Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty od godz. 17:20. Dodatkowe nabożeństwo różańcowe dla pracujących we wtorek i czwartek o godz. 19.00.

W poniedziałek i środę zapraszamy na różaniec uczniów klas od I do IV.
W wtorek i czwartek uczniów klas od V do VIII.
W piątek zapraszamy młodzież szkół średnich i starszą. Młodzież z Oazy oraz Liturgiczną Służbę Ołtarza.

Jeśli komuś nie dopowiadają wyznaczone dni ze względu na różnego rodzaju inne zajęcia prosimy by już dobrowolnie wybrał sobie dni w których będzie uczestniczył w różańcu. Zapraszamy by dzieci i młodzież uczestniczyła codziennie w nabożeństwie różańcowym dla najgorliwszych będą nagrody. Młodzieży przygotowujące się do bierzmowania i dzieciom z klasy III SP przypominamy o obowiązku uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych jako formie przygotowania do sakramentu Bierzmowania i Komunii Świętej.

2. W środę o godz. 19.00 spotkanie do bierzmowania dla uczniów 8 klasy.

3. 11 października w piątek zapraszamy na nocne czuwanie na Jasną Górę. Wyjazd ok. 20.15.

4. W piątek o godz. 15.30 w budynku, gdzie mieści się kancelaria parafialna odbędzie się spotkanie Oazy Dzieci Bożych w naszej parafii. Wspólnota ta jest skierowana dla dzieci od klasy II do V SP. Natomiast Oaza dla młodzieży starszej o godz. 18.00.

5. Ze względu na nabożeństwo różańcowe zostają zmienione godziny kancelarii parafialnej. Kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku do czwartku pół godziny po zakończeniu Mszy Świętej natomiast w piątek i sobotę od godz. 8.00 do 9.00.

6. W przyszłą niedzielę jak każdego 13tego miesiąca po Mszy Świętej o godz. 16.00 nabożeństwo fatimskie wraz z różańcem. Dlatego też o godzinie 15.15 nie ma różańca (proszę o tym pamiętać).

7. W przyszłą niedzielę Kościół w Polsce będzie obchodzić kolejny Dzień Papieski odbywający się w tym roku pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!". Tego dnia przeprowadzimy zbiórkę ofiar na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia". Na Mszy Świętej o godz. 11.30 młodzież ze Szkoły Podstawowej w Łaźcu przygotuję dla nas przedstawienie o św. Janie Pawle II a przez cały dzień po Mszach Świętych będzie można zakupić kremówki w cenie 4zł i w ten sposób zebrane pieniądze będą przeznaczone na wycieczkę dla dzieci i młodzież. Z każdą kremówką ale i nie tylko będzie możliwość zabrania ze sobą cytatów św. Jana Pawła II by przypomnieć sobie nauczanie naszego wielkiego rodaka.

8. Już dziś bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo św. Walentego naszego patrona. Każdego 14tego dnia miesiąca będzie sprawowana Mszę Świętą o świętym Walentym a po Mszy Świętej litania do naszego patrona. Święty Walenty jest patronem nie tylko zakochanych ale przede wszystkim na początku czczony był jako patron chorych. Wielu w naszych rodzinach boryka się z różnymi chorobami; chciejmy więc przez wstawiennictwo św. Walentego wypraszać dla nich wszystkich łaskę uzdrowienia.

9. Bardzo serdecznie zapraszamy na „Bal wszystkich Świętych". Prosimy, aby stroje były wykonywane przez dzieci i rodziców a nie wypożyczane. Pod ocenę i nagrody brane będą stroje wykonane własnoręcznie. Szczegółowe informacje na plakatach.

10. Powoli przygotowujemy się do Uroczystości Wszystkich Świętych. Porządkujmy groby naszych bliskich. Pamiętajmy o modlitwie wypominek za naszych zmarłych. Wypominki roczne ok. 40zł od jednej osoby, wypominki oktawalne i jednorazowe za dobrowolną ofiarę. Kartki do wypisywania są na stolikach przy wejściu.

11. Bierzmowanie dla tych, którzy ukończyli 3 lata formacji w naszej parafii odbędzie się 3 listopada o godz. 17.30. Egzamin do bierzmowania dla młodzieży odbędzie się 19 października o godz. 15.00. Młodzież na egzamin przychodzi wraz z rodzicami i przynosi ze sobą zaświadczenie ze szkoły średniej, że uczestniczy w lekcjach religii oraz pozostałe rzeczy o których była mowa na spotkaniu do bierzmowania.

12. Ostatnie spotkanie przed pielgrzymką do Ziemi Świętej 15 października o godz. 20.00. Prosimy o wpłatę ostatniej raty oraz 140 USD. Przy wymianie złotówek na dolary w kantorach prosimy od dolary do Izraela.

13. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela" i nowego numeru naszej parafialnej gazetki „św. Walenty"

14. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Kazimierza Kołaczyka, śp. Renatę Centkowską, śp. Kazimierza Pijet

Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie
XXVI Niedziela Zwykła
29 września 2019
1.Dziś po Mszy Świętej o godz. 16.00 spotkanie dla młodzieży z I klasy szkoły średniej, która ukończyła szkołę podstawową. 
 
2.Maryja w objawieniach często zachęcała, abyśmy odmawiali różaniec. Idąc za Jej wezwaniem, zachęcamy do codziennego wspólnego rozważania tajemnic różańcowych podczas nabożeństwa o godz. 17:20. Nabożeństwo różańcowe dla pracujących we wtorek i czwartek dodatkowo o godz. 19.00. Pamiętajmy i przypominajmy innym, że za odmówienie jednej części różańca, czyli pięciu tajemnic w sposób ciągły, można uzyskać odpust zupełny. Korzystajmy z tych duchowych dobrodziejstw, jakimi Kościół może nas obdarzyć.
 
W poniedziałek i środę zapraszamy na różaniec uczniów klas od I do IV.
W wtorek i czwartek uczniów klas od V do VIII.
W piątek zapraszamy młodzież szkół średnich i starszą. Młodzież z Oazy oraz Liturgiczną Służbę Ołtarza.
 
Jeśli komuś nie dopowiadają wyznaczone dni ze względu na różnego rodzaju inne zajęcia prosimy by już dobrowolnie wybrał sobie dni w których będzie uczestniczył w różańcu. Zapraszamy by dzieci i młodzież uczestniczyła codziennie w nabożeństwie różańcowym dla najgorliwszych będą nagrody. Młodzieży przygotowujące się do bierzmowania i dzieciom z klasy III SP przypominamy o obowiązku uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych jako formie przygotowania do sakramentu Bierzmowania i Komunii Świętej. 
 
3.Dzieci z III klasy SP przygotowujące się do I Komunii Świętej zapraszamy we wtorek na godzinę 17.00 wówczas otrzymają różaniec by później z całą wspólnotą parafialną uczestniczyć w nabożeństwie różańcowy. 
 
4.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. 
 
W czwartek na Mszy Świętej o godz. 7.00 modlimy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne a po Mszy Świętej nabożeństwo.  
W piątek o godz. 7.00 Msza Święta wynagradzająca i nabożeństwo 
a o  godz. 9.00 wyjazd do chorych; od godz. 16.50 spowiedź.
 W sobotę po Mszy Świętej o godz. 700 nabożeństwo pierwszo sobotnie. 
W niedzielę natomiast Adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec 
o godz. 15.15.
 
5.Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia w czwartek o godz. 20.00. 
 
6.W piątek o godz. 15.30 w budynku, gdzie mieści się kancelaria parafialna odbędzie się pierwsze spotkanie Oazy Dzieci Bożych w naszej parafii. Wspólnota ta jest skierowana dla dzieci od klasy II do V SP.  Natomiast Oaza dla młodzieży starszej o godz. 18.00. 
 
7.W sobotę zbiórka kandydatów, ministrantów i lektorów o godz. 16.30. Wszystkich chłopców a szczególnie z III klasy SP zapraszamy do dołączenia do grona ministrantów. 
 
8.Ze względu na nabożeństwo różańcowe zostają zmienione godziny kancelarii parafialnej. Kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku do czwartku pół godziny po zakończeniu Mszy Świętej natomiast w piątek i sobotę od godz. 8.00 do 9.00. 
 
9.Wszystkie dzieci po Mszy Świętej będą otrzymywały Ziarenka Słowa Bożego na których znajduję się zagadki odnośnie do Ewangelii z niedzieli. Po rozwiązaniu zagadki prosimy, aby dzieci przynosiły na następną niedzielę odpowiedź i wrzucały ją do koszyka przed ołtarzem. Po zakończeniu Mszy Świętej o godz. 11.30 będziemy losować pięć odpowiedzi i wówczas dzieci te otrzymają na tydzień do domu świecącego misia - św. „Walentego” wraz z Pismem Święty. Zadaniem misia będzie przypominać dzieciom o modlitwie porannej i wieczornej a także z misiem i rodzicami poznawajcie Jezusa przez czytanie Pisma Świętego. 
 
10. Już dziś bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo św. Walentego naszego patrona. Każdego 14tego dnia miesiąca będzie sprawowana Mszę Świętą o świętym Walentym a po Mszy Świętej litania do naszego patrona. Święty Walenty jest patronem nie tylko zakochanych ale przede wszystkim na początku czczony był jako patron chorych. Wielu w naszych rodzinach boryka się z różnymi chorobami; chciejmy więc przez wstawiennictwo św. Walentego wypraszać dla nich wszystkich łaskę uzdrowienia. 
 
11. Bardzo serdecznie zapraszamy na „Bal wszystkich Świętych”. Jako parafia pragniemy zorganizować dla dzieci „Bal Wszystkich Świętych”. Podobnie jak w zeszłym roku zachęcamy dzieci do przygotowania strojów i przebrania się za świętego. Prosimy, aby stroje były wykonywane przez dzieci i rodziców a nie wypożyczane. Pod ocenę i nagrody brane będą stroje wykonane własnoręcznie. Szczegóły tej uroczystości pojawią się w najbliższym czasie. 
 
12. W niedzielę 13 października przeżywać będziemy Dzień Papieski, wówczas na Mszy Świętej o godz. 11.30 młodzież ze Szkoły Podstawowej w Łaźcu przygotuję dla nas przedstawienie o św. Janie Pawle II a przez cały dzień po Mszach Świętych będzie można zakupić kremówki i w ten sposób zebrane pieniądze będą przeznaczone na wycieczkę dla dzieci i młodzież.  
 
13. Ostatnie spotkanie przed pielgrzymką do Ziemi Świętej 15 października o godz. 20.00. Prosimy o wpłatę ostatniej raty oraz 140 USD. Przy wymianie złotówek na dolary w kantorach prosimy od dolary do Izraela. 
 
14. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.
 
15. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Władysławę Halemską, śp. Danutę Ciura, śp. Zdzisława Knapczyka, śp. Władysławę Jarosz Wieczny odpoczynek...
 

Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie
XXV Niedziela Zwykła
22 września 2019

1. Dziś po Mszy Świętej i Chrzcie Świętym o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej a po Mszy Świętej o godz. 16.00 spotkanie dla młodzieży 6 i 7 klasy SP rozpoczynającej swoje przygotowanie do bierzmowania.

2. W naszej świątyni w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 20.00 dobywać się będzie Wieczór Uwielbienia. Będzie to stały termin wspólnotowej modlitwy i już dziś zapraszamy wszystkich na modlitewne spotkanie 3 października o godz. 20.00.

3. 4 października o godz. 15.30 w budynku, gdzie mieści się kancelaria parafialna odbędzie się pierwsze spotkanie Oazy Dzieci Bożych w naszej parafii. Wspólnota ta jest skierowana dla dzieci od klasy II do V SP.

4. W piątek spotkanie Oazy o godz. 18.00 a w sobotę zbiórka kandydatów, ministrantów i lektorów o godz. 16.30.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o 16.00 spotkanie dla młodzież z 8 klasy SP obecnie młodzież ta jest w pierwszej kasie szkoły średniej.

6. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela" i naszej parafialnej gazetki „Święty Walenty".