"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie."

(J 11,25)

Losowe zdjęcie z galerii

Intencje mszalne parafii w Konopiskach

Intencje mszalne 21.10 - 27.10. 2019r.

Intencje Mszalne 21. 10. - 27. 10. 2019r.

Poniedziałek 21.10.2019           

700 † Alfredę, Eugeniusza Szwengiel, Lidię Szczypiór od Stefana i Władysławy Loch

1800 † Zofię Skalik od sąsiadki Kosargowej i rodziny Ściebiorów

 

Wtorek 22.10.2019                            wspomnienie św. Jana Pawła II            

700   * O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla p. Urszuli z racji imienin od koleżanek

1800 † Halinę Rycombel od Eweliny i Zbyszka Chmielarz z dziećmi

 

Środa 23.10.2019                                 

700   † Grzegorza Gajzner od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk

1800 † Juliana Morzyka od rodziny Ciuk

         † Władysława Musiał od rodziny Cuglowskich z rodziną

         †Zofię Skalik od rodziny Plutów z rodziną z Trzepórki

         † Mariannę Lasatowicz od Agnieszki Ociepa z rodziną

         † Wojciecha Żukow od Radnej, Sołtysa i Rady Sołeckiej Korzonek-Leśniaki

         † Marka Palacz od Wydziału Mienia i Nadzoru Właścicielskiego

         † Wacława Jarosza od sąsiadów Janików

         † Zdzisława Knapczyka od siostry Bożeny Jończyk z mężem

         † Danutę Ciurę od Remigiusza Janika

         † Władysławę Pyrkosz od syna Stanisława z rodziną

         †

         †


Czwartek 24.10.2019
                             

700   † Henryka Jeziorskiego od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk

1800 Małgorzatę Kuban 1 r. śm. od mamy

 

Piątek 25.10.2019        

700

1800 † Renatę Centkowską od szwagra Mariana z rodziną

Sobota 26.10.2019                     

700

Różaniec po Mszy Świętej o godz. 7.00.

1500 Ślub: Łukasz Lechowski i Patrycja Stachura


1630 Msza Święta na rozpoczęcie Balu Wszystkich Świętych w intencji dzieci i młodzieży

Niedziela 27.10.2019r.

30 Niedziela Zwykła

800     † Emila 20 r. śm., Danutę, Marka Trzepizur

1000  † Zygmunta 30 r. śm., Anastazję, Stefana, Henryka, Stanisławę Jagusiaków, Jerzego Cichonia

         † Tadeusza Pijet 25 r. śm.

         † Kazimierę, Tadeusza Janik r. śm. od córki i synów z rodzinami

         † Danutę Ciura od wnuków Anny i Krzysztofa

         † Jana, Genowefę Szwengiel, Kazimierza, Czesławę Wawrzyńczak

         † Henryka 23 r. śm., Grzegorza i zmarłych z całej rodziny Gajdów

         † Henryka, Andrzeja Janik, Wawrzyńca, Mariannę Kościelniak

         † Roberta Sieradzkiego 9 r. śm., Teresę i Edwarda Sieradzkich 3 r. śm.

         † Wojciecha Korwina Szymanowskiego 91 r. śm.

         † Tomasza Dziubińskiego od Bożeny i Bogdana Ciekot z rodziną

         † Władysława Musiała od sąsiadów Rohde i Pyrkoszów

         † Halinę Rycombel od siostrzenicy Justyny z synem Kacprem

         † Zofię Skalik od wnuka Piotra z rodziną

         † Halinę Świetlicką-Mrozek od córki Agaty z rodziną

         † Małgorzatę Kuban 1 r. śm. od mamy

         † Mariannę Lasatowicz od sąsiadów Klecha z rodziną

         † Wojciecha Żukow od Małgorzaty i Artura Knysak z dziećmi

         † Lidię Chudej od męża i córki z mężem

         † Zdzisława Knapczyka od rodziny Sitowskich, Wosiewiczów, Jugowiec

         † Tadeusza, Jana Władysławę, Anielę i zmarłych z całej rodziny Pyrkoszów

         † Władysławę Halemską od wnuczki Anity z prawnuczką Oliwią

         † Kazimierza Kołaczyka od syna Tomasza z rodziną

         † Mariannę Edwarda Jagusiak, Władysławę Bogus

         †

         †

         †

 

1130 * O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Leny Pełka z racji 1 rocznicy urodzin

       * O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Mieszka Mesjasza z racji 1 rocznicy urodzin

       * O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla wszystkich członkiń KŻR parafii Konopiska

 


1600   † Aleksandra 14 r. śm., Antoninę 6 r. śm., Adama 2 r. śm. Kromołowskich

 

 

 

900 † Zenona Gzik, Wiesławę i Stanisława Błaszczyków

Intencje mszalne 14.10 - 20.10. 2019r.

Intencje Mszalne 14. 10. - 20. 10. 2019r.

Poniedziałek 14.10.2019           

700 † Kazimierza Kołaczyka od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk

1800 † Igę Pasieka 8 r. śm. od rodziców i rodziny

Wtorek 15.10.2019                             wspomnienie św. Teresy od Jezusa

700   † Władysławę Pyrkosz od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk

1800 † Stanisława Rozpondek od rodziny Sztonder i Paśnik

Środa 16.10.2019                                  wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej         

700   † Kazimierza Pijet od zakładu pogrzebowego „Oaza”

1800 † Juliana Morzyka od sąsiadów Haładaj

         † Tomasza Dziubińskiego od rodziny Pająków, Włodarczyków i Golonków

         †Zdzisława Jarosza od sąsiadów: Rodhe, Glińskich, Makles i Foltyńskich

         † Władysława Musiała od sąsiadów Czerników

         † Halinę Rycombel od koleżanek ze Szkoły Podstawowej

         † Zofię Skalik od rodziny Plutów i Dyłów z rodziną

         † Mariannę Lasatowicz od wnuka Kamila

         † Wojciecha Żukowa od KGW Korzonek

         † Zygmunta Posmyk od rodziny Węgierków

         † Marka Palacz od Jadwigi Klama z rodziną

         † Wacława Jarosza od wnuków Marcina i Tomka z rodzinami

         † Zdzisława Knapczyka od siostry Leokadii Seta

         † Danutę Ciurę od kuzynki Henryki Szymonik z rodziną

         †Kazimierza Kołaczyka od córki Moniki z rodziną

Czwartek 17.10.2019                              wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego    

700   † Alfredę Szwengiel od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk

1800 Halinę Świetlicką-Mrozek od Marii Wanat

Piątek 18.10.2019         III – piątek m-ca – Boże Miłosierdzie / święto św. Łukasza, Ewangelisty

700

1800 † Józefa Kromołowskiego, Jadwigę Sobierską

         † Halinę Cierpiał od Koła Żywego Różańca z Wygody

Sobota 19.10.2019                     

700

1500 * Ślub: Karolina Sypniewska i Dawid Pyrkosz

1800 † Stanisława Rozpondek od rodziny Jaworskich

Niedziela 20.10.2019r.

29 Niedziela Zwykła

800     † Za parafian

 

 

1000 † Renatę Centkowską od męża Sylwestra z dziećmi

         † Władysławę Pyrkosz od syna Wiesława z rodziną

         † Władysławę Halemską od syna Grzegorza i synowej Beaty

         † Kazimierza 2 r. śm., Bronisławę, Bolesława, Mirosławę, Tadeusza Wilków

         † Antoniego 7 r. śm., Alfredę 2. r. śm. Morzyków od córki Zenony z rodziną

         † Mariannę Małczak od 8 r. śm. od córki Zofii z rodziną

         † Juliana Morzyka od rodziny Miedzińskich

         † Tomasza Dziubińskiego od Ireny Jabłońskiej

         † Władysława Musiała od Edwarda Kwietniowskiego z rodziną

         † Halinę Rycombel od siostrzeńca Darka z żoną Iwoną

         † Zofię Skalik od wnuka Sylwestra z żoną i dziećmi

         † Emilię Idziak 2 r. śm., Helenę, Mariana, Włodzimierza Idziaków

         † Mariannę Lasatowicz od Anny i Marka Szymonik z rodziną

         † Wojciecha Żukowa od chrześnicy Anny Gęsikowskiej z rodziną

         † Wacława Jarosza od syna z żoną i rodziną

         † Mieczysława Kubana od żony i dzieci z rodzinami

         † Zdzisława Knapczyka od siostry Edwardy Wiewiórka

         † Małgorzatę Adamus z okazji imienin od koleżanek z Konopisk

         † Mariannę i Jana Cierpiałów 3 r. śm., Mariannę Cierpiał od wnuka Artura z rodziną

         † Józefę Pająk 1 r. śm., Urszulę Żurek z racji imienin od Henryka Żurka z synami i rodziną

         †

         †

 

 

 

1130 * O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej z racji imienni dla ks. Łukasza Sakowskiego

       * O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej z racji 6 rocznicy urodzin dla Natalii Lamch

       * O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej z racji 3 rocznicy urodzin dla Szymona Hak

 

 

 

1600   † Stanisława Polaczkiewicza 2 r. śm. od żony z dziećmi

         † Halinę Świetlicką – Mrozek od swatki Teresy Kościelniak i Krystyny Kotarskiej

         † Tadeusza Kościelniak 15 r. śm., Barbarę, Zbigniewa, Władysławę, Antoniego Kościelniaków, Zbigniewa, Bonifacego Grajcar

         † Krystynę Kosowską, Romana, Józefę Kuzior od Lucyny Szczerbak z rodziną

         † Tomasza Konopa 1 r. śm. od mamy i brata z rodziną

         †Danutę Ciura od sąsiadów Sneka

         †

900 † Janinę Beleć 9 r. śm.

Intencje mszalne 07.10 - 13.10. 2019r.

Intencje Mszalne 07. 10. - 13. 10. 2019r.

Poniedziałek 07.10.2019             Wspomnienie NMP Różańcowej       

700 † Za parafian

1800 † Stefana Eljasińskiego, Jerzego Chrząstka, Danielę Polak, Stanisława Rozpondek, Juliana Morzyka, Tomasza Dziubińskiego, Zdzisława Jarosza, Władysława Musiała, Halinę Rycombel, Zofię Skalik, Halinę Świetlicką-Mrozek, Mariannę Lasatowicz, Wojciecha Żukow, Marka Palacz, Zygmunta Posmyk, Wacława Jarosza, Kazimierza Kołaczyka, Danutę Ciura, Władysławę Halemską, Zdzisława Knapczyka, Renatę Centkowską, Władysławę Pyrkosz, Kazimierza Pijet od uczestników pogrzebu

Wtorek 08.10.2019                  

700   † Dianę Filipiak od Bogdy Czuj

1800 † Stanisława Rozpondek od rodziny Nowaków i Gołdy

Środa 09.10.2019                             

700   † Dianę Filipiak od Wiesi Kajta

1800 † Juliana Morzyka od kolegi Marka Kulisza z rodziną

         † Tomasza Dziubińskiego od Wojciecha Dziubińskiego z rodziną

         †Zdzisława Jarosza od Jerzego, Zygmunta i Henryka Jakubowskich z rodzinami

         † Władysława Musiała od swata Eugeniusza Pyrkosza z rodziną

         † Halinę Rycombel od rodziny Wścisłowiczów, Nawrotkiewiczów, Mścichowskich

         † Zofię Skalik od rodziny Palecznych i Tanerskich

         † Mariannę Lasatowicz od wnuczki Moniki z rodziną

         † Marka Palacz od Andrzeja Chęcińskiego z rodziną

         † Zygmunta Posmyk od rodziny Banasiak z Zabrza

         † Wacława Jarosza od córki z mężem

         † Wojciecha Żukow od rodziny Cierpiał z Rudnika Małego

         † Bronisławę, Krzysztofa i zmarłych z całej rodziny Szwengiel i Święcickich

Czwartek 10.10.2019                                  

700   † Danutę Ciura od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk

1800† Halinę Świetlicką-Mrozek od rodziny Bieleniników

Piątek 11.10.2019                              wspomnienie św. Jana XXIII

700 † Renatę Centkowską od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk

1800 † Zygmunta Posmyk od siostry Honoraty z rodziną

Sobota 12.10.2019                     

700 Zdzisława Knapczyka od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk

1800 † Stanisława Rozpondek od Lidzi z dziećmi z Kłobukowic

Niedziela 13.10.2019r.

28 Niedziela Zwykła

800     † Za parafian

 

1000  † Andrzeja, Henryka Janik, Wawrzyńca, Mariannę Kościelniak

         † Juliana Morzyka od kuzynki Małgorzaty Świderskiej z mężem i rodziną

         † Tomasza Dziubińskiego od sąsiadów Zadrosów z rodziną

         † Zdzisława Jarosza od Teresy i Tomka Rał z rodziną i Joli Pulcer z rodziną

         † Władysława Musiała od rodziny Ceglarków

         † Halinę Rycombel od siostrzeńca Tomka z żoną Kamilą i dziećmi

         † Łukasza Kościelniaka od mamy

         † Zofię Skalik od szwagierki Henryki Skalik z rodziną

         † Mariannę Lasatowicz od wnuka Pawła z rodziną

         † Wojciecha Żukow od siostry Krystyny

         † Włodzimierza Korbelę 18 r. śm.

  

 

 

1130 * O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej z racji 25 rocznicy Sakramentu Małżeństwa dla: Agnieszki i Romana Szajkowskich

       * O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej z racji 45 rocznicy Sakramentu Małżeństwa dla: Janiny i Tadeusza Kocik od synów Marcina i Kamila z rodzinami

 

 

 

 

 

1600 Masza Święta i Nabożeństwo Fatimski

       * Za wszystkie członkinie Kół Żywego Różańca w naszej parafii

        

 

 

        

900 † Urszulę Skupień od parafian

Intencje mszalne 30.09 - 06.10. 2019r.

Intencje Mszalne 30. 09. - 06. 10. 2019r.

Poniedziałek 30.09.2019                  wspomnienie św. Hieronima

700

1800 † Stanisława Rozpondek od rodziny Całusów

Wtorek 01.10.2019                  wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

700   †

1800 † Tomasza Dziubińskiego od babci Joanny Dziubińskiej

Środa 02.10.2019                             wspomnienie św. Aniołów Stróżów

700   †

1800 † Juliana Morzyka od całej klasy Szkoły Podstawowej na Jamkach-Korzonku

         † Zdzisława Jarosza od siostry Wandy z rodziną

         †Władysława Musiała od Andrzeja Musiała z rodziną

         † Halinę Rycombel od kuzyna Janusza Kosowskiego z rodziną

         † Zofię Skalik od Doroty Czaja z rodziną

         † Wojciecha Żukowa od K.M. Suchów z Jarosławia

         † Marka Palacz od Władysława Pyrkosza z rodziną

         † Zygmunta Posmyk od Bogusławy Powroźnik z rodziną

         † Mariannę Lasatowicz od wnuka Arkadiusza z rodziną

Czwartek 03.10.2019                                   I czwartek m-ca

700     * O nowe i święte powołania kapłańskie zakonne i misyjne

1800 Wacława Jarosz od żony

2000 Wieczór Uwielbienia

Piątek 04.10.2019                   I piątek m-ca / wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

700 * Msza Święta wynagradzająca

       * W intencji Bogu wiadomej

1800 † Halinę Rycombel od koleżanek KGW Jamki-Kowale

Sobota 05.10.2019                      I sobota m-ca / wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej                      

700 Msza Święta wynagradzająca

1800 † O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Lesława Podolskiego z racji urodzin

Niedziela 06.10.2019r.

27 Niedziela Zwykła

800     † Kazimierza Morzyk 9 r. śm. od żony i dzieci, Stanisławę, Romana, Zygmunta, Kołodziejczyk

1000  † Weronikę, Zofię, Bolesława Krupińskich

         † Juliana Morzyk od kuzynki Grażyny Szymonik z mężem i dziećmi

         † Zdzisława Jarosza od Haliny i Jurka

         † Władysława Musiała od chrześnicy Bogusławy Pałys z rodziną

         † Halinę Rycombel od KGW Gminy Konopiska i Rady Sołeckiej z Korzonka

         † Zofię Skalik od Tadeusza Skalik z rodziną

         † Mariannę Lasatowicz od wnuczki Eweliny i prawnuczki Weroniki

         † Wojciecha Żukowa od syna Sławomira z żoną i wnuczkami

         † Edmunda Knapczyka 6 r. śm. od żony Aureli i syna Marka

         †

         †

 

        

1130 * O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej z racji Chrztu Świętego dla: Tadeusza Stefanek, Miłosza Pasierb, Oliwiera Belica, Franciszka Dróżdż, Ewy Dziubińskiej, Magdaleny Zadylak

       * O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej z racji roczku dla Mieszka Mesjasza

 

 

 

1600 † Stanisława 20 r. śm., Czesławę Klecha

       † Za zmarłe członkinie Kół Żywego Różańca z naszej parafii

       † Tomasza Dziubińskiego od rodziny Lewandowskich oraz Ewy i Leszka Kier

       † Halinę Świetlicką - Mrozek od brata Krzysztofa z rodziną

       † Edmunda Janik od Remigiusza Janik z rodziną Golanowskich

       † Czesławę, Bronisława Słodek 40 r. śm. i ich wnuka Tomasza Pyłę w 4 miesiąc śmierci od Alfredy Kołaczyk z córkami i rodziną

       † Danielę Strej, Stanisława Cierpiał od Mirosławy Szymanek; Wiesława Banasiak od Stefanowskich

       † Krystynę Kosowską i całą rodzinę Kuzior od Lucyny Szczerbak

       † Wiolettę Precz z d. Gorzelak od chrzestnego Gabriela Chaładaj z żoną

       † Urszulę Skupień od rodziny Pyrkoszów, Cierpiałów i Markowskich

       † Jana 3 r. śm., Weronikę Godelów od syna z rodziną

     † Danutę Ciura od sąsiadów Kowalików, Kościelniaków, Kromołowskich, Wojtaluk

 

 

 

900 † Stanisława, Wiesławę Błaszczyków od Ciuk i Dawczyka

Intencje mszalne 23.09 - 29.09. 2019r.

Intencje Mszalne 23. 09. - 29. 09. 2019r.

Poniedziałek 23.09.2019               Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny

700 † Zygmunta Posmyk od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk

1800 † Halinę Rycombel od brata Janka z żoną

Wtorek 24.09.2019                        

700   †

1800 † Juliana Morzyka od kuzynek Grażyny i Henryki z rodzinami

Środa 25.09.2019                             

700   † Marka Palacz od zakładu pogrzebowego „Hades” i pracowników

1800 † Stanisława Rozpondek od rodziny Kamrowskich

         † Tomasza Dziubińskiego od Grzegorza

         †Władysława Musiała od Józefa Musiał z rodziną

         † Halinę Rycombel od sąsiadów Stanik

         † Zofię Skalik od wnuczki Katarzyny z rodziną

         † Mariannę Lasatowicz od córki Małgorzaty z mężem Marianem

         † Wojciecha Żukow od szwagierki Barbary z rodziną

         † Zygmunta Posmyk od bratowej Elżbiety Posmyk

         †

Czwartek 26.09.2019                     Wspomnienie świętych Kosmy i Damiana

700    

1800† Zdzisława Jarosza od sąsiadów z ul. Opolskiej

Piątek 27.09.2019                             Wspomnienie św. Wincentego à Paulo

700 † Wacława Jarosza od zakładu pogrzebowego „Cieśla” z Konopisk

1800 † Władysława Musiała od szwagierki Adeli Piwowarskiej

Sobota 28.09.2019                                     Wspomnienie św. Wacława

700

1800 † Henryka Gorzelaka 1 r. śm.

Niedziela 29.09.2019r.

25 Niedziela Zwykła

800     † Annę, Stefana, Romana, Danutę, Klabisz, Mieczysława Zycha

 

1000 † Michała, Bronisławę, Danutę Wysockich, Andrzeja Kozik, Antoninę, Alfonsa, Perłowskich, Władysławę, Jana Pijet

         † Juliana Morzyka od kuzynki Jolanty Ligęska z mężem i synem

         † Tomasza Dziubińskiego od matki chrzestnej z rodziną

         † Zdzisława Jarosza od Wiesławy i Romana Skoczylas

         † Halinę Rycombel od sąsiadki Edyty Grzybowskiej i Henryki Strach

         † Zofię Skalik od siostrzenicy Wacławy z rodziną

         † Wacława Turos 6 r. śm. Jana, Janinę Turos, Piotra, Helenę Chęcińskich Piotra, Gertrudę Chęcińskich

         † Mariannę Lasatowicz od syna Jerzego z Bronisławą i rodziną

         † Wojciecha Żukowa od syna Artura z żoną i wnukami

         † Helenę, Antoniego Sawickich Iwonę Hoffman

         † Piotra Tunkiewicza od rodziców

         † Kazimierę Janik 1 r. śm. od rodziny Górniaków i Kocików

        † Cecylię 27 r. śm. Jana Walentek, Barbarę Musik, Lucjana, Genowefę Ściebior

        

 

 

 

1130 * O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Ks. Rafała z racji imienin

       * O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Oliwi Bąkowskiej z racji 10tych urodzin

 

 

1600 † Helenę, Antoniego Golanowskich

 

 

 

 

900 † Stanisława, Wiesławę Błaszczyków od koleżanki ze Sosnowca